Kimdir ?

Profesyonel kariyerine 2006 yılında outsource sistem destek ve danışmanlık hizmetleri veren Teda Bilişim firmasında başladı. Sistem mühendisi olarak devam ettirdiği bu görev ile firmanın anlaşmalı olduğu kurumsal müşterilerde veri merkezi ve uygulama projelerinde aktif rol alarak danışmanlık yaptı ve destek hizmetleri sağladı. 3 yılı aşkın sürdürdüğü bu görevinden askerlik nedeniyle ayrıldı.

Vatani görevini tamamladıktan sonra Türkiye’nin en önemli medya kurumlarından birisi olan Doğuş Yayın Grubunda Sistem Destek Uzmanı olarak yeniden iş hayatına atıldı. TV'den internete, radyodan dergiye medyanın pek çok kolunda faaliyet gösteren kurum bünyesinde BT altyapı servislerinin sürekliliği için donanım ve uygulama seviyelerinde veri merkezi destek hizmetleri verdi.

Tarihler 2010 yılı Eylül ayını gösterdiğinde Data Market Bilgi Hizmetleri firmasında Teknoloji Danışmanlığı görevini üstlendi. Birkaç yıl sonra Kıdemli Teknoloji Danışmanlığı görevine terfi etti. Şuan ise yine Data Market Bilgi Hizmetleri bünyesinde Teknoloji Çözümleri departmanına bağı olarak Kurumsal Sistem Çözümleri Birim Yöneticisi görevini yürütmekte ve kurumun gerçekleştirmiş olduğu Sunucu ve Veri Depolama Sistemleri, Bulut Bilişim, Bütünleşik Sistem Çözümleri, Altyapı ve Masa Üstü Sanallaştırma, Felaket Kurtarma Merkezi, İş Sürekliliği, Arşivleme ve Yedekleme çözümlerinde aktif rol almaktadır.

Temel görevi; şirketin çalışmakta olduğu kurumsal müşterilerde, satış yelpazesinde bulunan ürünlerle ticari değer yaratacak teknoloji çözümleri ve mimarileri oluşturmak, yapılandırma çalışmalarını yapmak, müşterilerin iş sorunlarını çözmek, teknolojik yenilikleri, eğilimleri ve stratejik BT çözümlerini kurumsal müşterilerde konumlandırmak ve iş hedefleri doğrultusunda proje yaratacak aktiviteler yapmaktır.

Son olarak; ÖĞREN, PAYLAŞ ve DEĞER KAT kişisel sloganı ile bu güne kadar kazandığı/kazanacağı bilgi ve tecrübeleri paylaşmak adına bu siteyi kurdu.

Faydalı olması ümidiyle…